T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BOLU / MERKEZ - Bolu Fen Lisesi

2016 - 2017 YILI SON SINIF ÖĞRENCİLERİ YERLEŞME LİSTESİ

ÖSYS YERLEŞTİRME SONUÇLARI
BOLU FEN LİSESİ (BOLU - MERKEZ) 2017  YILI SON SINIF ÖĞRENCİLERİ YERLEŞTİRME LİSTESİ

Ad Soyad Program Adı Üniversite Adı Fakülte/MYO Adı
EMRECAN TEZCAN Tıp HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ   Tıp Fakültesi
ECE BUSE İNCE Tıp ANKARA ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi
OĞUZ ŞAHİN Tıp GAZİ ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi
ÇİĞDEM KOCADAĞ Tıp  GAZİ ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi
METE BAŞARAN Tıp  ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi
AYŞENUR CAN Gülhane Tıp SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ  Gülhane Tıp Fakültesi
BEYZANUR KAÇAR Tıp  (İngilizce) ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi
BERAT ÇİÇEK Tıp  KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi
BEYZA UĞURLU Gülhane Tıp SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ  Gülhane Tıp Fakültesi
SEDA YÜKSEL Tıp  ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi
MURAT KÖSE Tıp  (Tam Burslu) YÜKSEK İHTİSAS ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi
GÜLAY GÖKTAŞ Tıp  ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi
HARUN KİZİR Tıp Fakültesi SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi
ORHUN KUTLU Tıp KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi
EMİNE ÖZGE Tıp  GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi
ZEYNEP KARADUMAN Tıp GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi
AFER OLKAY Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Mühendislik Fakültesi
UTKU CAN AKBAY Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (İngilizce) İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Fakültesi
EYLÜL YURTSEVEN Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu) İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ    Mühendislik Fakültesi
BENGİSU BAŞARAN İşletme Mühendisliği (İngilizce) İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İşletme Fakültesi
FURKAN AKÇAKAYA Bilgisayar Mühendisliği YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Elektrik-Elektronik Fakültesi
ONUR ÇETİNKAYA Elektrik Mühendisliği İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Fakültesi
OKAN TEKİNALP İnşaat Mühendisliği (İngilizce) ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Mühendislik Fakültesi
ŞEYMA ÇINAR Bilgisayar Mühendisliği YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Elektrik-Elektronik Fakültesi
ÇAĞATAY BİLGİN Elektrik Mühendisliği İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Fakültesi
MUHAMMED TAHA KAVLAK Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Elektrik-Elektronik Fakültesi
ALİ İHSAN ERSOY Makine Mühendisliği YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Makine Fakültesi
BÜŞRANUR ÇAKIROĞLU Mimarlık (İngilizce) (Tam Burslu) İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ Mimarlık Fakültesi
ASLIHAN FEDAKAR Mimarlık ANADOLU ÜNİVERSİTESİ   Mimarlık ve Tasarım Fakültesi
ALPER SAĞNAK Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (İngilizce) İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ Mühendislik Fakültesi
ZENNUR GÜDEN Mimarlık ANADOLU ÜNİVERSİTESİ   Mimarlık ve Tasarım Fakültesi
FATMANUR KAŞIKÇI Mimarlık KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Mimarlık ve Tasarım Fakültesi
AHMET BURAK OKUR Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Ücretli) İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ    Mühendislik Fakültesi
MERT CAN ÜLKER Makine Mühendisliği EGE ÜNİVERSİTESİ  Mühendislik Fakültesi
GÜL PINAR MUTLU Mimarlık ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ  Mühendislik-Mimarlık Fakültesi
AFFET CAN Bilgisayar Mühendisliği SAKARYA ÜNİVERSİTESİ  Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi
HAKAN ERYÜCEL Bilgisayar Mühendisliği SAKARYA ÜNİVERSİTESİ  Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi
EGEMEN KAYMAKCIOĞLU Elektrik-Elektronik Mühendisliği BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Doğa Bilimleri, Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi
BARIŞ GÖRKEM ASLAN Elektrik-Elektronik Mühendisliği BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Doğa Bilimleri, Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi
EMRE UĞURLU Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ  Mühendislik Fakültesi
AHMET MUHSİN UYMAN İnşaat Mühendisliği KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi
MÜKERREM NUR ADANIR Metalurji ve Malzeme Mühendisliği GAZİ ÜNİVERSİTESİ  Teknoloji Fakültesi
GAYE NUR ÇAKIR Diş Hekimliği  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ  Diş Hekimliği Fakültesi
ALPAY TÜRKAN Diş Hekimliği  ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ  Diş Hekimliği Fakültesi
ALİ ESER Diş Hekimliği  ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ  Diş Hekimliği Fakültesi
ZÜLAL KIZILKAYA Diş Hekimliği  FIRAT ÜNİVERSİTESİ  Diş Hekimliği Fakültesi
FEYZA NUR ÖZARSLAN Eczacılık  SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ  Eczacılık Fakültesi
ASLINUR ÇAKIR Fizyoterapi ve Rehabilitasyon HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ   Sağlık Bilimleri Fakültesi
BİRGÜL ÇAKIROĞLU Hemşirelik DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  Hemşirelik Fakültesi
ONUR FURKAN KALENDER Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce) BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
MUHAMMED KOÇ Hukuk Fakültesi ANKARA ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
MUHAMMED YORULMAZ İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ  Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi
ATABERK TAÇAR Uluslararası Ticaret (İngilizce) BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu
HATİCE KÜBRA YEŞİLORMAN Uluslararası İlişkiler (İngilizce) ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ Siyasal Bilgiler Fakültesi
EZGİ CÜCEL İşletme (Almanca) MARMARA ÜNİVERSİTESİ  İşletme Fakültesi
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 16.08.2017 - Güncelleme: 11.07.2018 14:38 - Görüntülenme: 3428
  Beğen | 0  kişi beğendi