Görme Engelliler

2006 MEZUNLARIMIZ

S.N

ADI SOYADI

KAZANDIĞI
ÜNİVERSİTE

FAKÜLTE

BÖLÜM

1 ELİF DEDE İSTANBUL ÜNİ. CERRAHPAŞA TIP FAK. TIP
2 A. ÖMER HALAT İSTANBUL ÜNİ. CERRAHPAŞA TIP FAK. TIP
3 İLKNUR KİRAZ İSTANBUL ÜNİ. CERRAHPAŞA TIP FAK. TIP
4 ÖZGÜR ÖZERDOĞAN GAZİ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
5 KUMRU ŞENYAŞAR TRAKYA ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ  TIP
6 S. İREM ÇETİN GAZİ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
7 ABDÜLKERİM ÇOŞKUN TRAKYA ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
8 ALİ YILDIZ TRAKYA ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
9 ESRA POTA ULUDAĞ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
10 SEVGİ MERCAN A.İ.B.Ü TIP FAKÜLTESİ TIP 
11 CİHANGİR BÜYÜKGÖZ AKDENİZ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
12 YASİN DURUKAN A.İ.B.Ü TIP FAKÜLTESİ  TIP
13 MERVE YILDIRIM ULUDAĞ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
 14  BEYDA GÜLER ULUDAĞ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
15 A. EMRE YURTTUTAN ADNAN MENDERES Ü. TIP FAKÜLTESİ TIP
16 YÜCEL KILIÇ KARA ELMAS ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
17 MERVE ERGÜL GAZİ ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. DİŞ HEKİMLİĞİ
18 İLAYDA ÇALLI İSTANBUL ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. DİŞ HEKİMLİĞİ
 19  DİLARA KOCAYILDIZ HACETTEPE ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. DİŞ HEKİMLİĞİ
 20  TENUR ÖNDER HACETTEPE ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. DİŞ HEKİMLİĞİ
 21  DERYA DİNLER O.D.T.Ü MÜHENDİSLİK FAK. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
22 HALUK DAMGACIOĞLU O.D.T.Ü MÜHENDİSLİK FAK. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
23 FEYZA ÇELİK GAZİ ÜNİ. MÜH-MİMARLIK FAK. ELEK-ELEKTRONİK MÜH.
24 SEÇİL GÜNAYDIN BOĞAZİÇİ ÜNİ.  MÜHENDİSLİK FAK. KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
25 NURAY SATICI HACETTEPE ÜNİ. ECZACILIK FAK. ECZACILIK
26 MEHMET YILDIZ İSTANBUL ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAK. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
27 OGÜN DÜZGÜN İ.T.Ü MAKİNE FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
28 AYŞE ŞENYÜREK İ.T.Ü ELEK-ELEKTRONİK FAK. ELEK-ELEKTRONİK MÜH.
29 BURAK AKÇA DOKUZ EYLÜL ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAK. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
30 YUNUS ÖZDEMİR İ.T.Ü ELEK-ELEKTRONİK FAK. ELEKTRONİK MÜH.
 31 UĞUR ALPASLAN İ.T.Ü İNŞAAT FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
 32 ALİ ÖZTÜRK EGE ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAK. ELEK-ELEKTRONİK MÜH.
 33 GÖRKEM GÜMÜŞTEKİN İ.T.Ü İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
 34 MERVE ÖZTÜRK İ.T.Ü İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
 35 EBRU ERÇETİN HACETTEPE ÜNİ. MÜHENDİSLİK  FAK. KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
 36 DUYGU ÇELİK O.D.T.Ü MÜHENDİSLİK  FAK. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
 37 T.ÇAĞLAR GÜMÜŞ T.O.B.B MÜHENDİSLİK  FAK. MAKİNE MÜH. (BURSLU)
 38 İREM DİNÇER GAZİ ÜNİ. MÜH-MİMARLIK FAK. KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
 39 MURAT KURT MARMARA ÜNİ. MÜHENDİSLİK  FAK. KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
 40 RIDVAN E. SEYHAN EGE ÜNİ. MÜHENDİSLİK  FAK. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
 41 BURAK GÜRLER İ.T.Ü ELEK-ELEKTRONİK FAK. TELEKOMİNASYON MÜH.
 42 C. ANIL ÇELEBİ İ.T.Ü MAKİNE FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
 43 CEBRAİL ÇİNÇİN KOCAELİ ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAK. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
 44 SEMİH SANCAKLI KOCAELİ ÜNİ. MÜHENDİSLİK  FAK. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
 45 ERCAN ÖZGEN BAHÇEŞEHİR ÜNİ. MÜHENDİSLİK  FAK. ENDÜSTRİ MÜH. (BURSLU)
 46 ESRA ZENGİN HACETTEPE ÜNİ. ECZACILIK FAKÜLTESİ ECZACILIK
 47 FATMA GÜLEÇ İ.T.Ü ELEK-ELEKTRONİK FAK. TELEKOMİNASYON MÜH.
 48 A. ONUR ÇATAKOĞLU SABANCI ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAK. MÜH. VE DOĞA BİL. (BURSLU)
 49 EMRE DEĞER İSTANBUL ÜNİ. ORMAN FAKÜLTESİ ORMAN ENDÜSTRİ MÜH.
 50 S.FURKAN ÇİFTÇİOĞLU MARMARA ÜNİ. ECZACILIK FAKÜLTESİ ECZACILIK
 51 ÇAĞIL KIRAN SABANCI ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAK. MÜH. VE DOĞA BİL.
 52 SERHAT ŞAHİN ULUDAĞ ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAK. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
 53 FARUK YİRMİLİ İ.T.Ü ELEK-ELEKTRONİK FAK. KONTROL MÜHENDİSLİĞİ
 54 ABDÜLKERİM DEMİR KOCAELİ ÜNİ. MÜHENDİSLİK  FAK. KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
 55 SERKAN DOĞANGÜNEŞ YILDIZ TEKNİK ÜNİ.  ELEK-ELEKTRONİK FAK. ELEKTRONİK VE HAB. MÜH.
 56 M. ERAY PEKER A.İ.B.Ü MÜH-MİMARLIK FAK. ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
 57 KÜBRA SEVİNÇ KOCAELİ ÜNİ. ECZAFEN-EDEBİYAT FAK. MATEMATİK
 58 U. DOĞA SUCU T.O.B.B MÜHENDİSLİK  FAK.  ELEK-ELEKTRONİK MÜH.
 59 FARUK ÖZEL A.İ.B.Ü İKT.VE İDARİ BİL. FAK. İŞLETME
 60 D. FATİH ERMİŞ YILDIZ TEKNİK ÜNİ.   ELEK-ELEKTRONİK FAK. ELEKTRONİK VE HAB. MÜH.
 61 TUĞRUL ŞAHİNER YILDIZ TEKNİK ÜNİ.  MAKİNE FAKÜLTESİ  MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 
 62 M. MERVE TAŞTEPE YEDİTEPE ÜNİ. ECZACILIK FAKÜLTESİ ECZACILIK
 63 SEDA KAPLAN O.D.T.Ü MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK 
 64 ERAY ŞAHİN GAZİ ÜNİ.  ECZACILIK FAKÜLTESİ ECZACILIK
 65 İBRAHİM AYDEMİR GAZİ ÜNİ. MÜHENDİSLİK  FAK.  İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 
 66 ESRA KAHRUMAN EGE ÜNİ.  MÜHENDİSLİK  FAK. GIDA MÜHENDİSLİĞİ
 67 BERATİYE M. AKDUMAN ANADOLU ÜNİ.  MÜH-MİMARLIK FAK. MİMARLIK
 68 AYÇA KARADERE YILDIZ TEKNİK ÜNİ.   ELEK-ELEKTRONİK FAK. ELEKTRONİK VE HAB. MÜH.
 69 ARDA TOPAL ATILIM ÜNİ.   MÜHENDİSLİK  FAK. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ   
 70 İREM AKDAŞ BİLKENT ÜNİ. MÜHENDİSLİK  FAK. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
 71 ONUR YANARDAĞ MİMAR SİNAN ÜNİ. MİMARLIK FAKÜLTESİ  MİMARLIK
 72 BÜŞRA TERZİ MİMAR SİNAN ÜNİ. MİMARLIK FAKÜLTESİ   MİMARLIK
 73 GÜLÇİN GÜLENÇ İ.T.Ü MİMARLIK FAKÜLTESİ   ŞEHİR VE BÖL. PLANLAMA
 74 VİLDAN HÜRRİYET 18 MART  ÜNİ. EĞİTİM FAKÜLTESİ OKUL ÖNCESİ ÖĞRT.
 75 M. ÖZLEM AKÇAKOCA ANKARA ÜNİ.  FEN FAKÜLTESİ  MATEMATİK
 76 A. NİHAN GÜLMEZ BAŞKENT ÜNİ. EĞİTİM FAKÜLTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
 77 M. SALİH OCAK YILDIZ TEKNİK ÜNİ.  ELEK-ELEKTRONİK FAK. ELEKTRONİK VE HAB. MÜH. 
 78 EMRE GÜNDOĞDU ANADOLU ÜNİ.   MÜH-MİMARLIK FAK.  ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
 79 ERDEM KARTALLIOĞLU OSMANGAZİ ÜNİ. FEN-EDEBİYAT FAK.    İSTATİSTİK 
 80 GÜLNUR EROĞLU KOCAELİ ÜNİ.    MÜHENDİSLİK  FAK.  ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ  
 81 GÜL KOTAN ULUDAĞ ÜNİ.  ZİRAAT FAKÜLTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
 82 ÖMER ÖZEL İSTANBUL ÜNİ.    MÜHENDİSLİK  FAK.   MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ  
 83 Ç. EZGİ ÇAVUŞOĞLU O.D.T.Ü MÜHENDİSLİK  FAK.    KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
 84 CÜNEYT ÖZKALAY  YILDIZ TEKNİK ÜNİ.   İNŞAAT FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 
 85 E. EBRU EYİDOĞAN YILDIZ TEKNİK ÜNİ.   MAKİNE FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
 86 SİNAN ÇAMUROĞLU KOCAELİ ÜNİ. MÜHENDİSLİK  FAK.  İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
 87 AYLİN Ö. ÜLGEN TRAKYA ÜNİ.   MÜH-MİMARLIK FAK.   MİMARLIK 
 88 SERPİL KAYMAK YILDIZ TEKNİK ÜNİ.  KİMYA-METALÜRJİ FAK. MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ 
 89 FATİH SUCU YILDIZ TEKNİK ÜNİ. ELEK-ELEKTRONİK FAK.     ELEKTRONİK VE HAB. MÜH. 
 90 YUNUS ÜNSAL ERCİYES ÜNİ. ECZACILIK FAKÜLTESİ ECZACILIK
 91 S. EMRE İNAN KOCAELİ ÜNİ. MÜHENDİSLİK  FAK.     ELEKTRONİK VE HAB. MÜH.
 92 DENİZ GÖK T.O.B.B FEN-EDEBİYAT FAK.   MATEMATİK
 93 GAMZE ÇEVİRGEN YILDIZ TEKNİK ÜNİ. İNŞAAT FAKÜLTESİ   JEODEZİ VE FOTOGRAMETRİ M.
 94 ÖZGÜR GÜRCAN İST. KÜLTÜR ÜNİ. MÜH-MİMARLIK FAK.  MİMARLIK
 95 SEDA KAPLAN GAZİ ÜNİ. FEN-EDEBİYAT FAK.  FİZİK
 96 ABDÜLKADİR TATLICAK AKDENİZ ÜNİ. ZİRAAT FAKÜLTESİ  PEYZAJ MÜHENDİSLİĞİ 
 97 RÜMEYSA GÜLTEKİN YEDİTEPE ÜNİ. ECZACILIK FAKÜLTESİ  ECZACILIK
 98 SELDA SEZER A.İ.B.Ü FİZİK TED. VE REH. Y.O FİZİK TED. VE REH.
 99 M. MURAT KIYMIK ANKARA ÜNİ.  ZİRAAT FAKÜLTESİ  ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ 
100 EMRE DUMAN EGE ÜNİ. FEN FAKÜLTESİ   İSTATİSTİK
101 İLHAN ÖREN BİLKENT ÜNİ. MÜHENDİSLİK  FAK.   ELEK-ELEKTRONİK MÜH. 
102 E. ALTUĞ ÖRÜKLÜ 19 MAYIS ÜNİ.  FEN-EDEBİYAT FAK.  FİZİK
103 ERKAN ERDOĞAN KOCAELİ ÜNİ.   KARAMÜRSEL M.Y.O GEMİ İNŞAATI 
104 HACER KURTİPEK GAZİ ÜNİ.  FEN-EDEBİYAT FAK.  MATEMATİK
105 M. SİNAN ÖNDER TRAKYA ÜNİ.  MÜH-MİMARLIK FAK.   MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ  
106 M. FATİH ÇALIŞKAN SAKARYA  ÜNİ.  MÜHENDİSLİK  FAK.   ELEK-ELEKTRONİK MÜH. 
MEZUN OLAN ÖĞRENCİ SAYISI:106
ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN ÖĞRENCİ SAYISI:106

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin

  Beğen | 0  kişi beğendi