Görme Engelliler

2009 MEZUNLARIMIZ

S.N

ADI SOYADI

KAZANDIĞI
ÜNİVERSİTE

FAKÜLTE

BÖLÜM

1 ÖZGE TOMBULOĞLU GAZİ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP (İNG)
2 TUGAY ATASEVER MARMARA ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP (İNG)
3 TUĞÇE ÖZTÜRK GAZİ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
4 MERVE KARAKAŞ ANKARA ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
5 GAMZE DEMİREL ANKARA ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ  TIP
6 NAİL KARAKAYA GATA TIP FAKÜLTESİ TIP
7 MUSTAFA AYDIN GATA TIP FAKÜLTESİ TIP
8 YAHYA ERTÜRK GATA TIP FAKÜLTESİ TIP
9 SONER SERCAN ÇALIK GATA TIP FAKÜLTESİ TIP
10 ÖZGE DEMİR A.İ.B.Ü TIP FAKÜLTESİ TIP 
11 HANDE BÜŞRA KAZANCI KOCAELİ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
12 MAHMUT OĞUZ ULUSOY OSMANGAZİ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ  TIP
13 BUĞRA ALTUNAY KOCAELİ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
 14  BEYTULLAH ENGEL SELÇUK ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
15 AYLİN KILIÇARSLAN GİRESUN ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
16 EYÜP ÇAMUROĞLU İSTANBUL ÜNİ. ÇAPA TIP FAK. TIP
17 ÜMRAN POTA ULUDAĞ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
18 ÇAĞLAR TEZCAN ANKARA ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
19  RAVZA BİRDANE KOCAELİ ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. DİŞ HEKİMLİĞİ
20  EMRE AKÇAY ANKARA ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. DİŞ HEKİMLİĞİ
21  BÜŞRA BİLGE KOCAELİ ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. DİŞ HEKİMLİĞİ
 22 SEMİH ÖZKAN SELÇUK ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. DİŞ HEKİMLİĞİ
 23 AYSUN TOPAL KOCAELİ ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. DİŞ HEKİMLİĞİ
 24 SİBEL GÜNGÖR MARMARA ÜNİ.  DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. DİŞ HEKİMLİĞİ
 25 HASAN KARACA BİLKENT ÜNİ. MÜHENDİSLİK  FAK. ELEK-ELEKTRONİK MÜH.(BURSLU)
 26 SERDAR KUZUCU BOĞAZİÇİ ÜNİ. MÜHENDİSLİK  FAK. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
 27 CANSU YAMANER O.D.T.Ü MÜHENDİSLİK  FAK. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
 28 M. HALUK AKTAŞ O.D.T.Ü MÜHENDİSLİK  FAK. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
 29 SACİDE KALAYCI İ.T.Ü ELEK-ELEKTRONİK FAK. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
 30 MERİÇ ECE ZEDELİ İ.T.Ü ELEK-ELEKTRONİK FAK. ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
 31 SUAT ÇİFTÇİ O.D.T.Ü MÜHENDİSLİK FAK. HAVACILIK VE UZAY MÜH.
 32 ELÇİN GÜLENÇ İ.T.Ü MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TAS.
 33 BURAK KAĞAN ALKAN O.D.T.Ü MÜHENDİSLİK  FAK. HAVACILIK VE UZAY MÜH.
 34 ALPARSLAN KOSİFOĞLU İ.T.Ü UÇAK VE UZAY BİL. FAK. UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
 35 DERYA AZİM MARMARA ÜNİ. SAĞLIK BİL. FAK. FİZİK TEDAVİ VE REH.
 36 EDA CANBEK İ.T.Ü MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK
 37 M. SARUHAN KAYAR GAZİ ÜNİ. ECZACILIK  FAK. ECZACILIK
 38 M. OLCAY ALAGÖZ YILDIZ TEKNİK ÜNİ. ELEK-ELEKTRONİK FAK. ELEKTRONİK VE HAB. MÜH.
 39 KAAN ÇETİN MARMARA ÜNİ. MÜHENDİSLİK  FAK. BİLGİSAYAR MÜH. (İNG)
 40 MAHMUT POLAT YILDIZ TEKNİK ÜNİ. MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK
 41 NİGAR KOCAMAN ANADOLU ÜNİ. MÜH-MİMARLIK  FAK. BİLGİSAYAR MÜH. (İNG)
 42 HATİCE NUR GENÇ YILDIZ TEKNİK ÜNİ. MAKİNE  FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
 43 ÇAĞATAY ÇAM İSTANBUL ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAK. ELEK-ELEKTRONİK MÜH.
 44 SERMET SARI İSTANBUL ÜNİ. MÜHENDİSLİK  FAK. ELEK-ELEKTRONİK MÜH.
 45 ÖZLEM DEMİR HACETTEPE ÜNİ. MÜHENDİSLİK  FAK. GIDA MÜHENDİSLİĞİ
 46 BUSE BÜŞRA GÖNENLİ YILDIZ TEKNİK ÜNİ. ELEK-ELEKTRONİK FAK. ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ
 47 PELİN ZAHİDLER YILDIZ TEKNİK ÜNİ. ELEK-ELEKTRONİK FAK. ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ
 48 EMEL ÇAMLIBEL A.İ.B.Ü FİZİK TED. VE REH. Y.O  FİZİK TED. VE REH.
 49 ULVİ YÜKSEL GEBZE YÜK.TEK. ENS. MÜHENDİSLİK  FAK. ELEKTRONİK MÜH.
 50 ÖMER FARUK ÖZBİLEN ULUDAĞ ÜNİ. MÜH. MİMARLIK FAK. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
 51 M. ÇAĞRI HEKİM BAHÇEŞEHİR ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAK. MAKATRONİK MÜH. (BURSLU)
 52 SERAY ALTUN MİMAR SİNAN ÜNİ. FEN-EDEBİYAT FAK. MATEMATİK
 53 ÖMER ÇAKI İ.T.Ü MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK
 54 BURAK KUDAL O.D.T.Ü MÜHENDİSLİK  FAK. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
 55 NESRİN YILDIRIM HACETTEPE ÜNİ.  SAĞLIK BİL. FAK. FİZYOTERAPİ VE REH.
 56 ERALP TURGAY BİLKENT ÜNİ. MÜHENDİSLİK  FAK ELEK-ELEKTRONİK MÜH.
 57 BURCU ERKAN İ.T.Ü DENİZCİLİK FAKÜLTESİ  DENİZ ULAŞ. İŞL. MÜH. (İNG)
 58 M. FURKAN ATALAR DOKUZ EYLÜL ÜNİ. MÜHENDİSLİK  FAK.  ELEK-ELEKTRONİK MÜH. (İNG)
MEZUN OLAN ÖĞRENCİ SAYISI:58
ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN ÖĞRENCİ SAYISI:58

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin

  Beğen | 0  kişi beğendi