Görme Engelliler

2011 MEZUNLARIMIZ

S.N

ADI SOYADI

KAZANDIĞI
ÜNİVERSİTE

FAKÜLTE

BÖLÜM

1 ELİF REYHAN GÜNEŞ HACETTEPE ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP (İNG)
2 ASLI KUZU HACETTEPE ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP (İNG)
3 AYŞE EREN MARMARA ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP (İNG)
4 FURKAN GÜL GAZİ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP (İNG)
5 AYŞE KÜBRA KİBAR GAZİ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ  TIP (İNG)
6 SEÇİL YETKİN İSTANBUL ÜNİ. ÇAPA TIP FAK. TIP
7 HABİBE ÖZDEMİR İSTANBUL ÜNİ. ÇAPA TIP FAK. TIP
8 ZEHRA GENÇ HACETTEPE ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
9 CEMİLE ADANIR GAZİ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
10 AHMET ŞENER A.İ.B.Ü TIP FAKÜLTESİ TIP 
11 ELİF AYDIN A.İ.B.Ü TIP FAKÜLTESİ TIP
12 ESİN UZUNOĞLU 18 MART ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ  TIP
13 İBRAHİM SEFA GÜLEÇ ULUDAĞ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
 14  İSMAİL CÜNEYT GÖKTAŞ DÜZCE ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
15 MECİT BAHAR GATA TIP FAKÜLTESİ TIP
16 KASIM ÇOBAN NAMIK KEMAL  ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
17 HATUN KARAOĞLAN DOKUZ EYLÜL ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
18 YUSUF AYDIN 19 MAYIS ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
 19  ALİ HAYDAR AVAZ KOCAELİ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
 20  RAMAZAN MERT YILDIZ NAMIK KEMAL  ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
 21  OKAN KILIÇ TRAKYA ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
22 AYŞE GENÇ GAZİ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
23 OZAN AKSOY DÜZCE ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
24 GÖKHAN ULUDAĞ FATİH ÜNİ.  TIP FAKÜLTESİ TIP (BURSLU)
25 ENES GÜLTEKİN BEZMİ ALEM VAK ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
26 ŞEYDA UĞURLU YENİ YÜZYIL ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. DİŞ HEKİMLİĞİ (BURSLU)
27 MESUT TÜRKOĞLU MARMARA ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ FAK.  DİŞ HEKİMLİĞİ
28 ÖZLEM DÖNMEZ EGE ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. DİŞ HEKİMLİĞİ
29 HAMZA ÇİFTÇİ GAZİ ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. DİŞ HEKİMLİĞİ
30 S. EMRE KARTAL KOCAELİ ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. DİŞ HEKİMLİĞİ
31 KARSU İPEK KILIÇ BİLKENT ÜNİ. MÜHENDİSLİK  FAK. MAKİNE MÜH. (BURSLU)
32 İLKNUR YILDIRIM BİLKENT ÜNİ. MÜHENDİSLİK  FAK. BİLGİSAYAR MÜH. (BURSLU)
33 M. FURKAN SÖYLEYİCİ O.D.T.Ü MÜHENDİSLİK  FAK. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 
34 MELTEM TAVŞAN YILDIZ TEKNİK ÜNİ. İNŞAAT  FAK.  ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
35 DENİZ DEMİRCİ YILDIZ TEKNİK ÜNİ. İNŞAAT  FAK.  İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
36 H. ONURCAN BEKTAŞ SAKARYA ÜNİ. MÜHENDİSLİK  FAK. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 
37 FARUK SEYYAR K.T.Ü MÜHENDİSLİK  FAK. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
38 SEMİH KAYIŞ ANADOLU ÜNİ. MÜHENDİSLİK  FAK. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
39 ZÜLFÜ KORKMAZ YILDIZ TEKNİK ÜNİ. MÜHENDİSLİK  FAK. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
40 MUSA DUTKUN SAKARYA ÜNİ. MÜHENDİSLİK  FAK. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 
41 REYDA AKDEMİR MARMARA ÜNİ. MÜHENDİSLİK  FAK. METALÜRJİ VE MAL MÜH. (İNG)
42 MUHİTTİN CELEP İ.T.Ü UÇAK VE UZAY BİL.  FAK. UÇAK MÜHENDİSLİĞİ (İNG)
43 ONUR ALP ÇAKAN İ.T.Ü UÇAK VE UZAY BİL.  FAK. UÇAK MÜHENDİSLİĞİ (İNG)
44 OĞUZHAN KAYA SAKARYA ÜNİ. BİLGİSAYAR VE BİL. FAK. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
45 GÜLPERİ ŞAN SAKARYA ÜNİ. BİLGİSAYAR VE BİL. FAK. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
46 M. ABDULLAH KOCA KOCAELİ ÜNİ. MÜHENDİSLİK  FAK. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
47 GİZEM KILIÇ İ.T.Ü FEN-EDEBİYAT  FAK. MOL.VE BİY.VE GENETİK MÜ.(İNG)
48 İDRİS BULGAN GAZİ ÜN. TEKNOLOJİ  FAK. OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ
49 H. TALHA SEVER KEMERBURGAZ ÜNİ. MÜH-MİMARLIK  FAK. MİMARLIK (İNG) (BURSLU)
50 A. BERKAY KEBECİ BİLKENT ÜNİ. FEN  FAKÜLTESİ MATEMATİK (BURSLU)
51 H. TARIK KENDİRCİ A.İ.B.Ü FİZİK TED. VE REH. Y.O FİZYOTERAPİ VE REH.
52 EZGİ EKİCİ TRAKYA ÜNİ. SAĞLIK BİL. FAK. FİZYOTERAPİ VE REH.
53 MUSA OĞUZ BAYAR YILDIZ TEKNİK ÜNİ. İNŞAAT FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 
54 ÖMER FARUK KUMRU DUMLUPINAR ÜNİ. SAĞLIK YÜKSEK OKULU FİZYOTERAPİ VE REH.
55 ALİ TUNCER İ.T.Ü MAKİNE FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 
56 BAHADIR KÜÇÜK İSTANBUL ÜNİ.  İKT. İDARİ BİL. FAK.  İKTİSAT 
57 ÖMER FARUK ÖZGÜR İ.T.Ü İNŞAAT FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 
58 GİZEM ÜNAL MARMARA ÜNİ. İKT. İDARİ BİL. FAK.   İŞLETME (İNG)
59 OĞUZ GENÇ İSTANBUL ÜNİ.  MÜHENDİSLİK  FAK.  ELEK-ELEKTRONİK MÜH.
60 MUSTAFA GÖKÇEOĞLU  İ.T.Ü BİLGİSAYAR VE BİL. FAK.  BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 
61 ARDA YAZAR BİLKENT ÜNİ.  MÜHENDİSLİK  FAK.   ELEK-ELEKTRONİK MÜH. 
62 AYBERK CİHAN  A.İ.B.Ü MİMARLIK-MÜH. FAK. GIDA MÜHENDİSLİĞİ 
63 İREM NUR KARTALLIOĞLU YEDİTEPE ÜNİ.  ECZACILIK FAK. ECZACILIK (BURSLU) 
64 OĞUZHAN BURAK ACAR  TÜRK HAVA KUR. ÜNİ.  MÜHENDİSLİK  FAK.  ELEK-ELEKTRO MÜH.(BURSLU) 
65 KAAN UYSAL  DOKUZ EYLÜL ÜNİ. MÜHENDİSLİK  FAK.  MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 
66 M. SERCAN AKÇA YILDIZ TEKNİK ÜNİ.  MAKİNE FAKÜLTESİ  MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ  
67 ELÇİN TIRTIR GAZİ ÜNİ.  ECZACILIK FAKÜLTESİ ECZACILIK
68 NİLHAN PENBECİOĞLU İ.T.Ü  MİMARLIK FAKÜLTESİ  MİMARLIK 
69 BAŞAK BEKAR  KOCAELİ ÜNİ.   MÜHENDİSLİK  FAK. MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ 
70 ALİ TEVFİK YILDIRIM KOCAELİ ÜNİ.  MÜHENDİSLİK  FAK.  MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 
71 BORA GÜNEŞ YILDIZ TEKNİK ÜNİ. ELEK-ELEKTRONİK FAK. KONTROL-OTOMOSYON MÜH. 
72 EMRAH TÜRKMEN DOKUZ EYLÜL ÜNİ. MÜHENDİSLİK  FAK. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 
73 İHSAN ÇETİN İSTANBUL ÜNİ. MÜHENDİSLİK  FAK. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 
MEZUN OLAN ÖĞRENCİ SAYISI:73
ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN ÖĞRENCİ SAYISI:73   

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin

  Beğen | 0  kişi beğendi