Görme Engelliler

2012 MEZUNLARIMIZ

S.N

ADI SOYADI

KAZANDIĞI
ÜNİVERSİTE

FAKÜLTE

BÖLÜM

1 BİLAL TEKİN GAZİ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
2 SELİN ERFİLİZ İSTANBUL ÜNİ. CERRAHPAŞA TIP FAK. TIP
3 ESMA ÜNAL ERCİYES ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
4 SENA BULUT ANKARA ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
5 ZEYNEP YAZGAN A.İ.B.Ü TIP FAKÜLTESİ  TIP
6 S. HAYAL BİRGÖREN BAŞKENT ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
7 ALPEREN ALTUNAY ANKARA ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
8 M. İREM ADIGÜZEL DÜZCE ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
9 AYŞEN ABAY DÜZCE ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
10 FEYZA ARSLANDAŞ DÜZCE ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP 
11 SAMET YILMAZ HACETTEPE  ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
12 TUNAHAN KURUKAHVECİ İSTANBUL ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ  TIP
13 ÖZGE KAPLAN EGE ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
 14  ÇAĞRI KAVUK AKDENİZ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
15 OKAN KURTÇU HACETTEPE ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
16 BURAK KAMIŞ GAZİOSMANPAŞA ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
17 MUHAMMED YILMAZ A.İ.B.Ü TIP FAKÜLTESİ TIP
18 MÜMİNE ÖZTÜRK GAZİ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
 19  ELİF ÇAKAR ULUDAĞ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
20 RUKİYE AYDOĞAN A.İ.B.Ü TIP FAKÜLTESİ TIP
21 AHMET KARAKUŞ İSTANBUL ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
22 ÖMER BUĞRA BAŞYİĞİT GAZİ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP (İNG)
23 SERHAN KÖSE KEMERBURGAZ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
24 ABDULLAH ŞEN GAZİ ÜNİ.  DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. DİŞ HEKİMLİĞİ
25 HANDE UMUR K.T.Ü  DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. DİŞ HEKİMLİĞİ
26 RÜMEYSA BATTAL ANKARA ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. DİŞ HEKİMLİĞİ
27 MERT DENİZ ERTEKİN HACETTEPE ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. DİŞ HEKİMLİĞİ
28 EMRE ÖZÇELİK İSTANBUL ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. DİŞ HEKİMLİĞİ
29 MUHAMMED YELER YILDIZ TEKNİK ÜNİ. İNŞAAT FAKÜLTESİ  İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
30 ŞAFAK KARA İSTANBUL ÜNİ.  MAKİNE FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
31 CEM CİVELEK İ.T.Ü MAKİNE FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
32 SEYİT Ö. KAYAR İ.T.Ü ELEK-ELEKTRONİK FAK.  ELEKTRİK MÜH. (İNG)
33 R.ALPEREN TATARHAN O.D.T.Ü MÜHENDİSLİK FAK. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNG)
34 EFECAN ŞENTÜRK İ.T.Ü DENİZCİLİK FAK.  DENİZ ULAŞ. VE İŞ. MÜH. (İNG)
35 BERNA KABADAYI O.D.T.Ü MÜHENDİSLİK FAK. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ(İNG)
36 MEHMET GÜL İ.T.Ü  FEN-EDEBİYAT FAK. MOL. BİY. VE GENETİK MÜ. (İNG)
37 KEREM YANAR GEBZE YÜK.TEK.ENS.  FEN FAKÜLTESİ  MOL. BİY. VE GENETİK MÜ. (İNG)
38 MAHMUT CAN ARUN A.İ.B.Ü MÜH-MİMARLIK FAK.  MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 
39 ÜMMÜHAN KIRIZ İ.T.Ü  ELEK-ELEKTRONİK FAK.  KONTROL MÜHENDİSLİĞİ (İNG)
40 TALHA CAN DÜZCE ÜNİ.  SAĞLIK YÜKSEK OK.  SOSYAL HİZMET
41 FUAT BALABAN ANKARA ÜNİ. HUKUK FAKÜLTESİ HUKUK
42 HÜMEYRA ACAR İSTANBUL ÜNİ.  ECZACILIK FAK. ECZACILIK
43 METİN GÜMÜŞ İSTANBUL ÜNİ.  HUKUK FAKÜLTESİ HUKUK
44 ENES ZOR SAKARYA ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAK. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
45 H.MÜŞERREF GÜNDÜZ HACETTEPE ÜNİ. SAĞLIK BİL. FAK. BESLENME VE DİYETİK
46 ŞEVKİ DERE BOĞAZİÇİ ÜNİ. UYGULUMALI BİL. Y.O YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
47 SUMEYYE BUSE BALCI A.İ.B.Ü TIP FAKÜLTESİ TIP
48 BUĞRAHAN KARAPINAR YILDIZ TEKNİK ÜNİ. GEMİ İNŞAATI VE DENİZCİLİK FAK. GEMİ İNŞ.VE GEMİ MAK. MÜH.
49 KÜRŞAT YAŞAR İ.T.Ü  BİLGİSAYAR VE BİLİŞİM  FAK. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
50 MERT TOZ SAKARYA ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAK. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin

  Beğen | 0  kişi beğendi