Görme Engelliler

2014 MEZUNLARIMIZ

S.N

ADI SOYADI

KAZANDIĞI 
ÜNİVERSİTE

FAKÜLTE

BÖLÜM

1 EMİNE DÖNMEZ MARMARA  ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP(İNG)
2 MEHMET EMİN DELİGÖZ MARMARA  ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ  TIP(İNG)
3 TUĞÇE FİDAN GAZİ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP(İNG)
NUREFŞAN ÖZER GAZİ ÜNİ. TIP FKÜLTESİ TIP(ING)
5 AHMET TAHA ÖZKILIÇ İSTANBUL ÜNİ. CERRAHPAŞA TIP FAK. TIP 
6 GÜLŞAH ALAGÖZ İSTANBUL ÜNİ. İSTANBUL TIP FAK. TIP
7 MERVE YILMAZ İSTANBUL ÜNİ. İSTANBUL TIP FAK. TIP
8 SELİN KÜÇÜKALA ANKARA ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
9 TAHA GÜRKAN YILMAZ GAZİ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
10 MUHAMMED ALİ GÖKKAYA ANKARA ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
11 SİNAN ŞEKER KOCAELİ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
 11 ANIL MADENÜS KOCAELİ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
12 SEVDE GÜL OLKAY K.T.Ü TIP FAKÜLTESİ TIP 
13 AYŞENUR SERT TOBB TIP FAKÜLTESİ  TIP
14 TAHİR MERT KAĞAN DÜZCE ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ  TIP
15 MELTEM GÜRER DÜZCE ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ  TIP
 16  TARIK ZİYA AKYÜZ G.A.T.A TIP FAKÜLTESİ  TIP
17 F. ATAKAN GÜLTEKİN OSMANGAZİ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ  TIP
18 EMİNE BUSE SELVİ KARABÜK ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ TIP
19 YILMAZ KEREM AKAYOĞLU BÜLENT ECEVİT  ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ TIP
 20 MELTEM AKFİDAN ORDU ÜNİVERSİTESİ  TIP FAKÜLTESİ  TIP
 21 BÜNYAMİN BAYTEMÜR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ  TIP FAKÜLTESİ  TIP
 22 ÖZGE TUBA YAVUZ BÜLENT ECEVİT  ÜNİVERSİTESİ  TIP FAKÜLTESİ  TIP
 23 RECEP ALTAY MERSİN ÜNİVERSİTESİ  TIP FAKÜLTESİ  TIP
 24 ASENA KOZANOĞLU BÜLENT ECEVİT  ÜNİVERSİTESİ  TIP FAKÜLTESİ  TIP
 25 İLKER ÜRKMEZ GİRESUN ÜNİVERSİTESİ  TIP FAKÜLTESİ  TIP
26 MUZAFFER GÖRKEM ÖZEL KARABÜK ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAK. TIP MÜHENDİSLİĞİ(İNG)
27 MİRAÇ AYTUĞ YÜKSEL MARMARA ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. DİŞ
28 ELİF KARABACAK GAZİOSMANPAŞA Ü. DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. DİŞ
 29  BATUHAN MERT VARİLCİ O.D.T.Ü MÜHENDİSLİK FAK. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ(İNG)
31 SERCAN YETKİN İ.T.Ü BİLGİSAYAR VE BİL. FAK. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
32 FADİME BAYRİ MARMARA ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAK. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ(İNG)
33 BUSE GÜLEÇ MARMARA ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAK. BİYOMÜHENDİSLİK (İNG)
   34 EDA ÖZGE ÖZEL EGE ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAK. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
   35 EMRE GEYİK O.D.T.Ü MÜHENDİSLİK FAK. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ(İNG)
   36 MURAT AKYILDIZ O.D.T.Ü MÜHENDİSLİK FAK. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ(İNG)
   37 BERAT KEÇECİ İ.T.Ü MAKİNE FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
   38 HAKAN FİDAN İ.T.Ü MAKİNE FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
   39 ÇOŞKU VARDALLI O.D.T.Ü MÜHENDİSLİK FAK. HAVACILIK VE UZAY MÜH.(İNG)
   40 MUZAFFER BURAK BAĞLAN O.D.T.Ü MÜHENDİSLİK  FAK. HAVACILIK VE UZAY MÜH.(İNG)
   41 MELİS UYSAL YILDIZ TEKNİK ÜNİ. ELEK-ELEKTRONİK FAK. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
   42 ERSİN LEVENT KOCAELİ ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAK. ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ 
   43 HÜMEYRA BATTAL HACETTEPE ÜNİ. ECZACILIK FAK. ECZACILIK
   44 NİLA MELTEM TOMBAK İSTANBUL ÜNİ. ECZACILIK FAK. ECZACILIK
   45 SELÇUK BERBER YILDIZ TEKNİK ÜNİ. ELEK-ELEKTRONİK FAK. ELEKTRONİK VE HAB. MÜH.
   46 DENİZ AKGÜNGÖR O.D.T.Ü MÜHENDİSLİK FAK. METALÜRJİ VE MAL. MÜH.(İNG)
   47 MEHMET ALİ BAYINDIR YILDIZ TEKNİK ÜNİ. ELEK-ELEKTRONİK FAK. ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ
   48 ELİF KÜÇÜKKAYA İ.T.Ü İŞLETME  FAK. İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
   49 ORUÇ SALİM AKPINAR ERCİYES ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAK. MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
   50 FATİH ÖZKAYA T.O.B.B MÜHENDİSLİK FAK. ENDÜSTRİ MÜH.(BURSLU)
   51 NUR BANU TAVŞAN GAZİ ÜNİ. HUKUK FAKÜLTESİ HUKUK
   52 BUSE NUR YILMAZ YILDIZ TEKNİK ÜNİ. KİMYA-METALÜRJİ FAK. MATEMATİK MÜH.(İNG)
   53 ESRA GÜN  ÇANAKKALE 18 MART ÜNİV. EĞİTİM FAKÜLTESİ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
   54 ABDUSSAMED ŞEN GAZİ ÜNİ. SAĞLIK BİLİMLERİ FAK. FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
   55 SEVDE NUR AKTAŞ MARMARA ÜNİ. SAĞLIK BİLİMLERİ FAK. FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
   56 SEMİHA ÖZEL ATATÜRK ÜNİ. HUKUK FAKÜLTESİ HUKUK
   57 KENAN UĞUR A.İ.B.Ü SAĞLIK YÜKSEK OKULU HEMŞİRELİK
   58 SERDAR DEVERENLİ O.D.T.Ü-K.T.C MÜHENDİSLİK FAK. ELEK-ELEKTRO.MÜH.(İNG)(BURSLU)
   59 ERDEM ONUR ERDOĞAN T.O.B.B MÜHENDİSLİK FAK. ELEK-ELEKTRO.MÜH.(BURSLU)
   60 ZEYNEP AKSU T.O.B.B MÜHENDİSLİK FAK. BİLGİSAYAR MÜH.(BURSLU)
   61 HATİCE KÜBRA KARAKAYA MEF ÜNİ. MÜH-MİMARLIK  FAK. MİMARLIK (İNG) (BURSLU)
   62 NURİYE SOLCAN ODTÜ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ MOL.BİY.VE GENETİK
   63 İSMAİL EMRE TOPAÇOĞLU İTÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜH
   64 ERŞAN ÖZER İTÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜH
   65 FURKAN DURGUT GAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜH
   66 İBRAHİM ÖZCAN  SAKARYA ÜNİVERSİTESİ  MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  MAKİNE MÜH
   67 İSMAİL ATAOĞLU  YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  ELEKTRİK-ELEKTRONİK FAKÜLTESİ  KONTROL VE OTOMASYON MÜHENDİSLİĞİ
   68 ERAY GEÇAY  HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ  MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  KİMYA  MÜHENDİSLİĞİ (İNG)
   69 TUĞRUL MERT AŞÇİ  KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ  MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  İNŞAAT  MÜHENDİSLİĞİ
   70 BURAK AKAYOĞLU  ODTÜ  MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  GIDA  MÜHENDİSLİĞİ
   71 CEMRE AKMAN  YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ  MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  Genetik ve Biyomühendislik
   72 BİLAL AYKUN  İTÜ  DENİZCİLİK FAKÜLTESİ  GEMİ MAKİNALARI  MÜHENDİSLİĞİ
   73 ÖZGÜR SEZGİN  YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  DENİZCİLİK FAKÜLTESİ  GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAKİNELERİ MÜHENDİSLİĞİ
   74 ÖZNUR YİRMİBEŞ BÜLENT ECEVİT  ÜNİVERSİTESİ  ZONGULDAK SAĞLIK YÜKSEKOKULU  FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
   75 SİNAN EMRE KOŞUNDA  SABANCI ÜNİVERSİTESİ  MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ  ENDÜSTRİ  MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
   76 EMRE KAYALIOĞLU  İTÜ  MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  ENDÜSTRİ  MÜHENDİSLİĞİ
   77 EBRU TARHAN  BİLKENT ÜNİVERSİTESİ  MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  ENDÜSTRİ  MÜHENDİSLİĞİ
   78 GÜLAY ÖZTÜRK  PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ  MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  ENDÜSTRİ  MÜHENDİSLİĞİ
   79 OĞUZHAN GÜNENÇ  GAZİ ÜNİVERSİTESİ  MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  ENDÜSTRİ  MÜHENDİSLİĞİ
   80  MELİH GÜLER  İTÜ  MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  ENDÜSTRİ  MÜHENDİSLİĞİ
   81  AHMET FARUK GÜNEŞ  İTÜ  MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  ELEKTRONİK VE HABERLEŞME  MÜHENDİSLİĞİ
   82  HİLAL ERGÜL  BEZMİ ALEM ÜNİVERSİTESİ  ECZACILIK FAKÜLTESİ  ECZACILIK
   83  OĞUZHAN GÜÇYETEN  HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ  ECZACILIK FAKÜLTESİ  ECZACILIK
   84  TOLGA TURGUT  KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ  DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ  DİŞ
   85  OĞUZHAN AKTAŞ  BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ  MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  BİLGİSAYAR  MÜHENDİSLİĞİ %50 BURSLU
   86  MUHAMMED DİNÇTÜRK  ANKARA ÜNİVERSİTESİ  MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  BİLGİSAYAR  MÜHENDİSLİĞİ
   87   ONUR SAK  BİLİŞİM ÜNİVERSİTESİ İZMİR  MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  BİLGİSAYAR  MÜHENDİSLİĞİ
   88 GİZEM ÖZGÜR AİBÜ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin

  Beğen | 0  kişi beğendi