Görme Engelliler

2015 MEZUNLARIMIZ

S.N

ADI SOYADI

KAZANDIĞI 
ÜNİVERSİTE

FAKÜLTE

BÖLÜM

1 CEM TÜRKAN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ TIP 
ELİF ERDOĞAN AİBÜ TIP FAKÜLTESİ TIP 
CİHAD ÇALIŞICI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ TIP 
ÖMER FARUK TAŞ ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ TIP 
ERKAN YANIKOĞLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ TIP 
6 VELİ ŞAHİN YILDIRIM ODTÜ  MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜH. (İNG)
BEYZA BÜTÜN ODTÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜH. (İNG)
8 TUĞBA KUT ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ TIP 
9 NURDİLEK GEBEŞ GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ TIP 
10 KÜBRA ÖZÇELİK GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ TIP 
11 MUSTAFA OĞUZHAN AKBULUT 9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  TIP FAKÜLTESİ TIP 
12  BEYZA GÜMÜŞTEKİN MEVLANA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ TIP (TAM BURSLU)
13  BENGÜNUR SAYAR ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ  TIP FAKÜLTESİ  TIP 
14  YEZDAN İPEK DAVARCIOĞLU BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ TIP (%50 BURSLU)
15  UMUT ENGİN İTÜ MAKİNE FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
16  SAMET SEZER CAN AİBÜ  TIP FAKÜLTESİ  TIP 
17  ÖZGE BÖLÜKBAŞOĞLU  SAKARYA ÜNİVERSİTESİ  TIP FAKÜLTESİ  TIP 
18 MELİH MEMİŞOĞLU  19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ   TIP FAKÜLTESİ  TIP 
19  MUHAMMED TAYYİP KAYHAN  İTÜ  MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜH.
20  CENNET KARADERE AİBÜ TIP FAKÜLTESİ TIP 
21  NACİYE İREM ORUÇ AİBÜ TIP FAKÜLTESİ TIP 
22  MEHMET BERKAY AKGÖZ AİBÜ TIP FAKÜLTESİ TIP 
23  MUHAMMET KÜRŞAT SERÇELİ  İTÜ  MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  ELEKTRİK  MÜH.
24  BURAK AYVACIK  DÜZCE ÜNİVERSİTESİ   TIP FAKÜLTESİ  TIP
25  SENA GÜMÜŞ ODTÜ   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  MİMARLIK
26 HASAN HÜSEYİN KAÇMAZ GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜH.
27  ESRA GÖKDEMİR GİRESUN ÜNİVİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ TIP
28  KÜBRA ÖZCAN ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAÜLTESİ HUKUK
29  FEYZA ZEYNEP GÖNÜL HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
30   CEYDA DEMİR  YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  BİLGİSAYAR MÜH.
31   NAME GÜL ÇALIŞKAN  HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ  MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
32  TOLGA KAAN ÖZDEMİR YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜH.
33  DOĞA AKSEL OKAN ÜNİVERSİTESİ   TIP FAKÜLTESİ TIP 
34  GÖZDE ATİK ANKARA ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ ECZACILIK
35  YUNUSCAN AKKOLOĞLU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ HUKUK
36  BEYZANUR GENÇ TOBB ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜH.
37  ŞEVVAL ENGİN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BESLENME VE DİYETETİK(TAM BURSLU)
38  GİZEM AYBÜKE ÇERİ MARMARA ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜH.(İNG)
39 DELFİN ATEŞ MALTEPE ÜNİVERSİTESİ   TIP FAKÜLTESİ TIP 
40  SELMAN YANBUL YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ (İZMİR) FEN FAKÜLTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (İNG.)
41  BURAK NUR ADLI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜH.
42  ATA BÜYÜKTOPAÇ ANKARA ÜNİVERSİTESİ SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
43  KÜBRA SUBAŞ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK VE TASARIM FAKÜLTESİ MİMARLIK
44 EDA ARSLAN AİBÜ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ
  45 TUĞÇE YÜRÜKOĞLU EGE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ KİMYA MÜH.(İNG.)
  46 MERVE BAŞKAN ANKARA ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİYOMEDİKAL MÜH.(İNG)
  47 EMRE ATALAY OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ  MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
  48 AYLİN ÇETİN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜH.
  49 MUSTAFA DİZMAN MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ  TIP (TAM BURSLU)
  50 İLAYDA ÖZTÜRK KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ TIP
  51 SELCAN BOLU OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ TIP
  52  MERVE ÇİFTÇİ AİBÜ TIP FAKÜLTESİ TIP
  53  ŞEYMA AYDIN AİBÜ TIP AKÜLTESİ TIP
  54  YASİN ÇELİK

AİBÜ

TIP FAKÜLTESİ TIP
  55  ASLIHAN TURAN BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ TIP
  56  FATİH AYDIN KOCAELİ ÜNİVETSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DİŞ
  57  NİYAZİ BEKİRHAN ALAOĞLU BEYKENT ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
  58 DELAL EŞİDİR MARMARA ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ ECZACILIK
  59 GURUR GEDİK TOBB ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ END. MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
  60  KASIM YASİN ÖZVEREN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
  61 ORHUN BALCI İTÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
  62 ABDÜLKADİR BAŞTAN YALOVA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ HUKUK
  63 HÜSNA NUR ÇÖRDÜKÇÜ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ FİZYOTRAPİ VE REHABİLİTASYON
  64 BEKİR ERAY AKAL İTÜ İNŞAAT FAKÜLTESİ GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ
  65 TUĞBA ŞEVVAL ARSLAN AİBÜ MÜHENDİLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin

  Beğen | 0  kişi beğendi