Görme Engelliler

2016 MEZUNLARIMIZ
S.NO ADI SOYADI KAZANDIĞI ÜNİVERSİTE FAKÜLTE BÖLÜM
1 MERT MORKAN HACETTEPE ÜNİV.  TIP  FAK.  (İNG.) TIP (İNG.)
2 GÖZDE DEMİRTAŞ HACETTEPE ÜNİV.  TIP FAK. TIP
3 İSMAİL ÖZGÜR AŞINMAZ İSTANBUL ÜNİV. CERRAHPAŞA TIP FAK. CERRAHPAŞA TIP
4 KEVSER NUR NURAL İSTANBUL ÜNİV. CERRAHPAŞA TIP FAK. CERRAHPAŞA TIP
5 KEVSER YERLİKAYA İSTANBUL ÜNİV. İSTANBUL TIP FAK. İSTANBUL TIP
6 OZAN EMRE DOĞRU EGE ÜNİV.  TIP FAK. TIP 
7 ZEYNEP HİLAL ŞEN İSTANBUL ÜNİV. İSTANBUL TIP FAK. İSTANBUL TIP
8 MURAT DEMİRTAŞ ANKARA ÜNİV. TIP FAK. TIP 
9 İLKE İŞLER GAZİ ÜNİV.  TIP FAK. TIP 
10 GÜLŞAH GÜNİNDİ GAZİ ÜNİV.  TIP FAK. TIP 
11 GÜL ŞİRİN TUĞRAN OSMANGAZİ ÜNİV. TIP FAK. TIP 
12 ÖYKÜ KOÇYİĞİT TOBB ÜNİV.  TIP FAK. TIP 
13 BÜŞRA TURPÇUOĞLU AİBÜ  TIP FAK. TIP 
14 ZEYNEP BOZOĞLU AİBÜ  TIP FAK. TIP 
15 ÇİĞDEM KARAGÖZ OSMANGAZİ ÜNİV. TIP FAK. TIP 
16 AYŞE GİZEM SERİN TRAKYA ÜNİV.  TIP FAK. TIP 
17 AYŞEGÜL ATAY AİBÜ  TIP FAK. TIP 
18 MUHAMMED ÇAĞRI ÖZTÜRK AİBÜ  TIP FAK. TIP 
19 KEREM ÖZBEK AİBÜ  TIP FAK. TIP 
20 SENA NUR TOKER KTÜ.  TIP FAK. TIP 
21 TUĞÇE KILIÇDAĞI CUMHURİYET ÜNİV.  TIP FAK. TIP 
22 RABİA KODAMAN CUMHURİYET ÜNİV. TIP FAK. TIP 
23 FATMA ŞAHİKA KARAKAYA OKAN ÜNİV.  TIP FAK. (İNG.) TIP  (İNG.)
24 ALPARSLAN ÇAKMAK YAKINDOĞU ÜNİV. (KIBRIS) TIP FAK. TIP
25 AHMET BERKAY BULUT YILDIRIM BEYAZIT ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ TIP
26 AHMET TARIK ÖZKANER ÇANAKKALE 18 MART ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ TIP
27 AYŞENUR YILMAZ KARABÜK ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ TIP
28 BEYTULLAH SEMİH CAN  ÜNAL SELÇUK ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ TIP
29 ELANUR FİLİZ OSMANGAZİ ÜNİV.  TIP FAKÜLTESİ TIP
30 HAMİDE KARA OSMANGAZİ ÜNİV.  TIP FAKÜLTESİ TIP
31 LATİFE SELİNAY ÖZORUÇ YENİYÜZYIL ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ TIP 
32 İLKNUR ELİF AYDIN AİBÜ TIP FAKÜLTESİ TIP
33 İREM ÖZŞEN GAZİOSMANPAŞA ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ TIP
34 SENEM BÜYÜKDEMİR ULUDAĞ ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ TIP
35 ENES DURAN BİLKENT ÜNİV.  MÜHENDİSLİK FAK. ELEK.-E.TRONİK MÜH. (İNG.)(BURSLU)
36 TÜMAY KIR BOĞAZİÇİ ÜNİV.  MÜHENDİSLİK FAK. ENDÜSTRİ MÜH. (İNG.)
37 MEHMET EMRE ERALP ODTÜ  MÜHENDİSLİK FAK. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. (İNG.)
38 TARIK BUĞRAHAN MERT BOĞAZİÇİ ÜNİV.  SİYASAL BİLİMLER FAK. S. BİLİMİ VE ULUS. İLİŞKİLER (İNG.)
39 EREN YÜKSEL İTÜ MÜHENDİSLİK FAK. MAKİNE MÜH.
40 İSMAİL ÖZTAŞ TOBB ÜNİV.  MÜHENDİSLİK FAK. MAL.BİL.VE NANO. MÜH.(BURSLU)
41 HİLAL İÇKÖPRÜ ODTÜ  MÜHENDİSLİK FAK. KİMYA MÜH. (İNG.)
42 KAAN NURİ BEYHAN HACETTEPE ÜNİV.  MÜHENDİSLİK FAK. BİLGİSAYAR MÜH. (İNG.)
43 AYŞE NUR ÖNAL YILDIZ TEKNİK ÜNİV. MÜHENDİSLİK FAK. ENDÜSTRİ MÜH.
44 MERTKAN TURAN MARMARA ÜNİV.  MÜHENDİSLİK FAK. BİLGİSAYAR MÜH. (İNG.)
45 ALPER SARIÇAM MARMARA ÜNİV.  MÜHENDİSLİK FAK. ELEK.-ELEKTRONİK MÜH. (İNG.)
46 BUKET YAĞMUR BİRGÖREN TOBB ÜNİV.  MÜHENDİSLİK FAK. BİLGİSAYAR MÜH. 
47 YİĞİTCAN HOCAOĞLU SAKARYA ÜNİV. MÜHENDİSLİK FAK. BİLGİSAYAR MÜH. 
48 MUSTAFA KAŞIKÇI KOCAELİ ÜNİV. MÜHENDİSLİK FAK. HARİTA MÜH.
49 FATİH ÖLMEZ AİBÜ MÜHENDİSLİK FAK. BİLGİSAYAR MÜH.
50 MAZLUM BİÇEN OSMANGAZİ ÜNİV.  MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAK. ENDÜSTRİ MÜH.
51 MEHMET AKİF DÜLGER YILDIZ TEKNİK ÜNİV. ELEKTRİK-ELEKTRONİK FAK. ELEKTRİK MÜH.
52 MEHMET ALİ KARAÇALI HACETTEPE ÜNİV. MÜHENDİSLİK FAK. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.(İNG)
53 NEŞET CİHAT AÇIKALIN GAZİ ÜNİV. MÜHENDİSLİK FAK. ENDÜSTRİ MÜH.(İNG)
54 OĞUZHAN SEZER ANKARA ÜNİV. MÜHENDİSLİK FAK. BİLGİSAYAR MÜH.
55 MUHAMMED FURKAN GÜLDEMİR FATİH SULTAN MEHMET VAKIF Ü. MÜHENDİSLİK FAK. İNŞAAT HÜH.
56 MERT CAN ATAY ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİV. MÜHENDİSLİK FAK. METALURJİ VE MALZEME MÜH.
57 TUNCAY DEMİRTAŞ TÜRK-ALMAN ÜNİV. MÜHENDİSLİK FAK. MEKATRONİK SİSTEMLER MÜH.(ALM.)
58 MEHMET ENES ŞİRİN ULUDAĞ ÜNİV. MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAK. MİMARLIK
59 HATİCE ZEYNEP TOPCU AKSARAY ÜNİV. MİMARLIK TASARIM MÜH. MİMARLIK
60 FATİH ÜNAL İSTANBUL TEKNİK ÜNİV. MİMARLIK FAK. MİMARLIK
61 AHMET TARIK ÖZTÜRK ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİV. MİMARLIK FAK. ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
62 SEMA İREM TOPAL İTÜ MİMARLIK FAK. PEYZAJ MİMARLIĞI (İNG.)
63 ELİF ALAGÖZ AİBÜ  DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. DİŞ  
64 MERVE NUR ADIYAMAN AİBÜ  DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. DİŞ  
65 ERDEM ARSLANTEKİN AİBÜ DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. DİŞ  
66 YAVUZ SELİM ZENGİNBAL RECEP TAYYİP ERDOĞAN Ü. DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. DİŞ  
67 ŞEYMA COŞGUN AİBÜ DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. DİŞ
68 MUHARREM EKE AİBÜ DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. DİŞ
69 SERHAT YILMAZ BEZM-İ ALEM VAKIF ÜNİV. ECZACILIK FAK. ECZACILIK
70 BEYZA ERİKLİ İNÖNÜ ÜNİV. ECZACILIK FAK. ECZACILIK
71 HATİCE NUR VAROL HACETTEPE ÜNİV. SAĞLIK BİL. FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
72 HÜSEYİN ALAYLI AİBÜ  SAĞLIK BİLİMLERİ FAK. FİZ. VE REHABİLİTASYON
73 FATMA ÖZGE AKAN OKAN ÜNİV. SAĞLIK BİLİMLERİ FAK. BESLENME DİYETETİK İNG BURSLU
74 BEYZANUR SEYHAN MARMARA ÜNİV.  SAĞLIK BİLİMLERİ FAK. BESLENME VE DİYETETİK
75 MERVE DUMAN ADNAN MENDERES ÜNİV.  SAĞLIK BİLİMLERİ FAK. BESLENME VE DİYETETİK
76 NURULLAH AYVALIK YILDIZ TEKNİK ÜNİV. FEN FAK. MOL.BİYOLOJİ VE GENETİK
77 İCLAL ELİFNUR DAVULTAŞ ANKARA ÜNİV. HUKUK FAK. HUKUK 
78 DOĞA CAN AK SELÇUK ÜNİV. VETERİNERLİK FAK. VETERİNERLİK
79 KADER KARADAĞ SAKARYA ÜNİV. EĞİTİM FAK. İLKÖĞR.MATEMATİK ÖĞRET.
80 BURAK BATUHAN KAYA ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİV. EĞİTİM FAK. FİZİK ÖĞRETMENLİĞİ

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin

  Beğen | 0  kişi beğendi