Görme Engelliler

Sportif Başarılar

2007-2008 Eğitim ve Öğretim yılında Eskişehir Fatih Fen Lisesi´nin 1-4 Mayıs 2008 tarihleri arasında ev sahipliği yaptığı ve Türkiye de ilk kez düzenlenen "Fen Liseleri arası Basketbol Turnuvası" nda Erkek Basketbol Takımımız
Türkiye Şampiyonu oldu.

 

  • Erkek Basketbol takımımız Türkiye Şampiyonu. 

    Eskişehir Fatih Fen Lisesi´nin 1-4 Mayıs 2008 tarihleri arasında ev sahipliği yaptığı ve Türkiye de ilk kez düzenlenen "Fen Liseleri arası Basketbol Turnuvası" nda Türkiye Şampiyonu oldu.
    Türkiye genelinde 12 Fen Lisesinin (Eskişehir Fatih Fen A ve B takımları, Ankara Fen Lisesi, Balıkesir Ziraat Bankası, Bursa Ali Osman Sönmez , Bolu Fen Lisesi, İstanbul Atatürk, İzmir Fen Lisesi, Kırıkkale Fen Lisesi, Kırşehir Prof.Dr. İlhan Kılıçözlü, Kütahya Nafi Güral, Uşak Fen Lisesi ) katıldığı turnuvada Balıkesir 2.´liği elde ederken, İzmir 3., Eskişehir Fatih Fen lisesi ise 4. oldu. 

Sportif Başarı

 

  • Erkek Basketbol takımımız Türkiye Üçüncüsü. 

    Uşak Fen Lisesi´nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen Fen Liseleri Arası Basketbol Turnuvasında Okulumuz Basketbol takımı Üçüncü oldu. Turnuva 21-22-23 Nisan 2012 tarihleri arasında Ankara Fen Lisesi, Denizli Erbakır Fen Lisesi, Aydın Fen Lisesi, Manavgat Namık Karamancı Fen Lisesi, Bolu Fen Lisesi, Kütahya Nafi Güral Fen Lisesi, Sakarya Cevat Ayhan fen Lisesi, Eskişehir Fatih Fen Lisesi, Isparta Süleyman Demirel Fen Lisesi, İzmir Fen Lisesi, Uşak Fen lisesi, T.C ziraat Bankası Balıkesir Fen Lisesi´nin katılımıyla gerçekleştirildi. 

Sportif Başarı

 

  • Erkek Basketbol takımımız Türkiye İkincisi.

    Eskişehir Fatih Fen Lisesi, İzmir Fen Lisesi, Ankara Fen Lisesi, Kütahya Nafi Güral Fen Lisesi, Balıkesir T.C.Ziraat Bankası Fen Lisesi, Uşak Fen Lisesi, Çanakkale Fen Lisesi, Isparta Süleyman Demirel Fen Lisesi, Bartın Fen Lisesi, Sakarya Cevat Ayhan Fen Lisesi ve okulumuzun katılımıyla düzenlenen turnuva 19-22 Mayıs 2011 tarihleri arasında yapıldı. Finalde Balıkesir T.C.Ziraat Bankası Fen Lisesi ile karşılaşan okulumuz turnuvayı ikinci olara.k tamamladı.  

Sportif Başarı

 

  •  Türkiye Atıcılık ve Avcılık Fedarasyonu Başkanlığının 03-05 Nisan 2015 tarihleri arasında Mersinde düzenlediği "Skeet Eleme Yarışmasında " Genç Bayanlar Kategorisinde 10C sınıfı öğrencimiz Büşranur ÇAKIROĞLU Türkiye Üçüncüsü oldu. 
bbbb
  • 2014-2015 Eğitim ve Öğretim yılında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Federasyonunca düzenlenen Liseler Arası Basketbol Turnuvasında Erkek Basketboltakımımızİl Birincisioldu.   

 
 
  • 2014-2015 Eğitim ve Öğretim yılında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Federasyonunca düzenlenen  Genç Kızlar Tenis il Şampiyonasında İnci YAMANER, Hiva Ceren ŞAHİN, Ceyda GÜLEN, Ezgi CÜCEL Ve Tümay Kır´dan oluşan okulumuz tenis takımı İl Birincisi  oldu.  
 
bfl
  • 2014-2015 Eğitim ve Öğretim yılında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Federasyonunca düzenlenen Liseler Arası Voleybol Turnuvasında Erkek Voleybol takımımız İl Birincisi oldu.  
 
 basketbol 2014 2015 başarı

  •   2014-2015 Eğitim ve Öğretim yılında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Federasyonunca düzenlenen Liselerarası Masa Tenisi Şampiyonasında Kız ve Erkek Masa tenisi takımlarımız İl İkincisi oldu.
 
bfl 
  • 2013-2014 Eğitim ve Öğretim yılında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Federasyonunca düzenlenen Liseler Arası Basketbol Turnuvasında Erkek Basketbol takımımız 
    İl Birincisi oldu.   

bfl

 

  • 2012-2013 Eğitim ve Öğretim yılında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Federasyonunca düzenlenen Liseler Arası Basketbol Turnuvasında Erkek Basketbol takımımız
    İl Birincisi oldu.   

 

Başarı

 

  • 2011-2012 Eğitim ve Öğretim yılında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Federasyonunca düzenlenen Liseler Arası Basketbol Turnuvasında Erkek Basketbol takımımız
    İl İkincisi oldu.   
Sportif Başarı

 

  • 2011-2012 Eğitim ve Öğretim yılında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Federasyonunca düzenlenen Liseler Arası Basketbol Turnuvasında Bayan Basketbol takımımız 
    İl İkincisi oldu.        
Sportif Başarı

 

  • 2010-2011 Eğitim ve Öğretim yılında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Federasyonunca düzenlenen Liseler Arası Basketbol Turnuvasında Erkek Basketbol takımımız
    İl İkincisi oldu.  
Sportif Başarı

 

  • 2008-2009 Eğitim ve Öğretim yılında Okulumuzun ev sahipliğini yaptığı Fen Liseleri Arası II. Basketbol Turnuvası ´nda Erkek Basketbol takımımız ikinci oldu.
    Eskişehir Fatih Fen Lisesi, Bursa Ali Osman Sönmez Fen Lisesi, İzmir Fen Lisesi, Kırıkkale Fen Lisesi, Kırşehir Prof.Dr.İlhan Kılıçözlü Fen Lisesi, Ankara Fen Lisesi, Kütahya Nafi Güral Fen Lisesi, Balıkesir T.C.Ziraat Bankası Fen Lisesi, Sakarya Fen Lisesi ve okulumuzun katılımıyla düzenlenen turnuvada Birinci Kütahya Nafi Güral Fen Lisesi, üçüncü ise Balıkesir T.C.Ziraat Bankası Fen Lisesi oldu. 
Sportif Başarı

 

  • 2007-2008 Eğitim- Öğretim yılı Okullar arası Gençler Basketbol şampiyonasında Okulumuz Erkek basketbol takımımız
    il üçüncüsü oldu. 
Sportif Başarı

 

  • 2005-2006 Eğitim-Öğretim yılında Okulumuz Kız ve Erkek Basketbol Takımlarımız il birincisi oldu.
    Erkek Basketbol takımımız 22-26.03.2006 tarihleri arasında Zonguldak’a grup maçlarına giderek grup ikincisi oldu; ardından
    03-08/05/2006 tarihleri arasında Konya’da yapılan
    Türkiye Yarı Finallerine katıldı. 
Sportif Başarı

 

  • 2014-2015 Eğitim ve Öğretim yılında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Federasyonunca düzenlenen Liselerarası Masa Tenisi Şampiyonasında Kız ve Erkek Masa tenisi takımlarımız
    İl İkincisi oldu.
    Kız Masa Tenisi Takımımız:Sena GÜMÜŞ, Nurdilek GEBEŞ, Fatma Özge AKAN, Şeyma DEMİR
    Erkek Masa Tenisi Takımımız: Muhammet Kürşat SERÇELİ Kasım Yasin ÖZVEREN, Hasan Hüseyin KAÇMAZ,
    Furkan TANRIVERDİ, Barkın ŞENGÜN

 
bfl
  • 2014-2015 Eğitim ve Öğretim yılında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Federasyonunca düzenlenen  Genç Kızlar Tenis il Şampiyonasında İnci YAMANER, Hiva Ceren ŞAHİN, Ceyda GÜLEN, Ezgi CÜCEL Ve Tümay Kır´dan oluşan okulumuz tenis takımı 
    İl Birincisi  oldu.   

 
bfl
  • 2013-2014 Eğitim ve Öğretim yılında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Federasyonunca düzenlenen "Liseler Arası Masa Tenisi" Turnuvasında Sena GÜMÜŞ, Fatma Özge AKAN ve Şeyma DEMİR´den oluşan Bayan Masa Tenisi takımımız 
    İl Üçüncüsü  oldu.   

bfl
  • 2013-2014 Eğitim ve Öğretim yılında Türkiye Oryantiring Federasyonu Bolu İl Temsilciliği tarafından 22 Aralık 2013 tarihinde düzenlenen Kış Etkinlikleri yarışmasında
    W 10-14 kategorisinde okulumuzun 9-A  sınıfı öğrencisi Senanur KARAKAŞ il birincisi oldu.

     

bfl
  • 2013-2014 Eğitim ve Öğretim yılında Türkiye Atıcılık ve Avcılık Fedarasyonu Başkanlığının 26-29 Ekim 2013 tarihleri arasında Mersinde düzenlediği "Skeet Cumhuriyet Kupasında" Genç Bayanlar Kategorisinde  Büşranur ÇAKIROĞLU Türkiye Üçüncüsü oldu. 

     

bfl
  • 2013-2014 Eğitim ve Öğretim yılında Okullar arası Türkiye satranç Şampiyonasında okulumuzu ve ilimizi temsil eden Niyazi Bekirhan ALOĞLU Türkiye Altıncısı sı oldu.


bfl
  • 2012-2013 Eğitim ve Öğretim yılında,  Bolu Valiliği Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen "2012-2013 Okul Sporları Satranç Şampiyonasında" Serdar DEVERENLİ(11/C),  Niyazi Bekirhan ALOĞLU (10/A) ve Burak Samet ÇILDIR (10/C) ´dan oluşan okulumuz satranç takımı İl birincisi oldu.

  • Ferdi müsabakalarda  Serdar Deverenli İl birincisi,
    Burak Samet ÇILDIR İl ikincisi ve Niyazi Bekirhan ALOĞLU İl dördüncüsü oldu.
 
Satranc

 

  • 2011-2012 Eğitim ve Öğretim yılında, Bolu Valiliği Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen "2012 yılı Okul Sporları futbol, satranç, cimnastik ve puanlı atletizm müsabakalarında" Niyazi Bekirhan ALOĞLU (9/A), Serdar DEVERENLİ (10/C), Melih GÜLER (10/D) ve Veli Şahin YILDIRIM (9/B)´dan oluşan okulumuz satranç takımı İl birincisi oldu.
  • Ferdi müsabakalarda  Niyazi Bekirhan ALOĞLU İl birincisi,  Serdar DEVERENLİ İl üçüncüsü oldu.
     
Sportif Başarı
    
  • 2010/2011 Eğitim ve Öğretim yılında, 02/03 Nisan 2011 Tarihleri arasında Bolu Gençlik Evi´nde gerçekleştirilen " Ödüllü Bahar Kupası Satranç Turnuvası"nda, yıldızlar kategorisinde 9-C sınıfından Serdar DEVERENLİ " İl Birincisi", 9-D sınıfından Melih GÜLER de "İl İkincisi" oldu.   
  
Sportif Başarı
 
  • 2010/2011 Eğitim ve Öğretim yılında, 8/9 Ocak 2011 tarihlerinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen "Yaş Grupları İl Birinciliği Satranç Turnuvası"nda 15 Yaş Kategorisinde 9-D sınıfından Melih GÜLER Bolu 3. sü oldu
 
Sportif Başarı

 

  • 2009/2010 Eğitim ve Öğretim yılında, 2/3 Mart 2010 tarihinde düzenlenen "İl Milli Eğitim Müdürlüğü Okullar Arası Bireysel Satranç Turnuvası"nda Gençler Kategorisinde 11-C sınıfından Oğuzhan Burak ACAR  Bolu 1. si oldu.
    
 
Sportif Başarı

 

  • 2008/2009 Eğitim ve Öğretim yılında, 21/22 Mart 2009 tarihleri arasında yapılan Bolu İli Okullar ligi satranç Turnuvasında okulumuz satranç takımı İl Şampiyonu oldu.
    Satranç Takımımız: Melis ÜNSAL(11/B), Çağlan ÇELEBİ(11/D), H.Tarık KENDİRCİ(10/C),Yusuf AYDIN(10/C), Burak ACAR (10/C) ve Abdullah KOCA(10/D)      
 
Sportif Başarı

 

  • 2008/2009 Eğitim ve Öğretim yılında, 27/28 Aralık Tarihlerinde yapılan Türkiye Satranç Federasyonu 2008-2009 Türkiye Yaş Grupları Bolu Seçmeleri Satranç Şampiyonasında 11/B sınıfından Melis ÜNSAL il üçüncüsü oldu. Melis ÜNSAL 28 – 30 Eylül 2007 tarihleri arasında yapılan Eğitm Yılı Başı Satranç Turnuvasında Gençler kategorisinde il birincisi, 05 – 06 Ocak 2007 tarihleri arasında yapılan Gençler Satranç yaş grupları arası il şampiyonasında da il üçüncüsü olmuştu.
Sportif Başarı

 

  • 2008/2009 Eğitim ve Öğretim yılında, 29-30 Kasım Tarihlerinde yapılan Bolu Valiliği İnsan hakları Etkinlikleri Satranç Turnuvasında 11/D sınıfından Çağlan ÇELEBİ il üçüncüsü oldu. Çağlan ÇELEBİ Bolu Satranç İl temsilciliği tarafından 24-26 Ekim 2008 tarihleri arasında gerçekleştirilen Cumhuriyet´in 85.Yılı Satranç turnuvasında Gençler kategorisinde il ikincisi,
    17/18 Mayıs 2008 tarihlerinde yapılan "19 Mayıs ATATÜRK´ü anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnuvası" etkinliğinde gençler kategorisinde il ikincisi,
    19-20 Nisan 2008 tarihleri arasında yapılan ´´23 Nisan Satranç Turnuvası´´ gençler kategorisinde de il üçüncüolmuştu.
Sportif Başarı

 

  • 2008/2009 Eğitim ve Öğretim yılında, 24 Ekim 2008 tarihinde 29 ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri çerçevesinde yapılan Cumhuriyet Koşusunda 12/B sınıfından Semih ÖZKAN gençler kategorisinde il üçünsü oldu. Semih ÖZKAN, Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile 15-20 Mayıs 2008 tarihleri arasında kutlanan Gençlik Haftası kapsamında 15 Mayıs 2008 tarihinde yapılan Gençlik Koşusunda 14-17 yaş kategorisinde il birincisi, genel klasmanda da ikinci olmuştu.
 
Sportif Başarı

 

  • 2008/2009 Eğitim ve Öğretim yılında, Gençler Tekwando müsabakalarında İlknur YILDIRIM ferdi klasmanda İl şampiyonu ve Bölge ikincisi oldu. Öğrencimiz 2007-2008 Öğretim yılında da Gençler Tekwando müsabakalarında ferdi klasmanda İl şampiyonu olarak Çorum’da yapılan Grup Elemelerinde ilimizi başarıyla temsil etmişti.
Sportif Başarı

 

  • 2007/2008 Eğitim- Öğretim yılında, 08-09 Mart 2008 tarihleri arasında yapılan İzzet Baysa´ı Anma Bolu Okullar Ligi Takım Satranç Turnuvasında´nda okulumuz
    B Takımı il birincisi, A takımıda il ikincisi oldu.
    Oğuzhan Burak ACAR (B-Takımı), Muhammed Abdullah KOCA(B-Takımı), Yahya ERTÜRK(B-Takımı), Mert TOZ(B-Takımı)
    Halil Tarık KENDİRCİ(A-Takımı), Çağlan ÇELEBİ (A-Takımı), Meric Ece ZEDELİ(A-Takımı), Burak Kağan ALKAN(A-Takımı)
  • 2007/2008 Eğitim- Öğretim yılında, Okullar arası Gençler Basketbol şampiyonasında Okulumuz Erkek basketbol takımımız il üçüncüsü oldu.     
  • 2007/2008 Eğitim ve Öğretim yılında,  28 – 30 Eylül 2007 tarihleri arasında yapılan Eğitm Yılı Başı Satranç Turnuvasında Gençler kategorisinde Melis ÜNSAL il birincisi, Meriç Ece ZEDELİ il ikincisi oldu.    
 
Sportif Başarı

Melis
ÜNSAL

Sportif Başarı

Meriç Ece
ZEDELİ

  • 2006/2007 Eğitim ve Öğretim yılında,  2007 İzzet Baysal Şükran Günleri kapsamın da yurt dışı katılımlı düzenlenen satranç turnuvasında 16 yaş altı kategorisinde Çağlan ÇELEBİ 5.5 puanla ikinci oldu.
    
 
Sportif Başarı

 

  • 2006/2007 Eğitim ve Öğretim yılında, 05-06 Ocak 2007 tarihleri arası yapılan Bolu Yaş Grupları Satranç Turnuvasında 16 yaş genel kategorisinde Çağlan ÇELEBİ ikinci oldu. Ardından 27 Ocak-03 Şubat 2007 tarihleri arasında Antalya’da yapılan Türkiye Şampiyonasına katıldı..    
  • 2006–2007 Eğitim- Öğretim yılında, 05 – 06 Ocak 2007 tarihleri arasında yapılan Gençler Satranç yaş grupları arası il şampiyonasında Melis ÜNSAL il üçüncüsü, Faruk AKDOĞAN il ikincisi oldu.
  • 2006–2007 Eğitim- Öğretim yılında, Atatürk’ün Doğumunun 125. yılı nedeniyle ilimizde 18–19 Kasım 2006 tarihlerinde düzenlenen satranç turnuvasında A takımı il birincisi, B takımı ise il üçüncüsü oldu.
  • 2005-2006 Eğitim-Öğretim yılında, Kız ve Erkek Basketbol Takımlarımız il birincisi odu. 
    22-26.03.2006 tarihleri arasında Erkek Basketbol Takımımız Zonguldak’a grup maçlarına giderek 
    grup ikincisi oldu; ardından 03-08/05/2006 tarihleri arasında Konya’da yapılan Türkiye Yarı Finallerine katıldı.
  • 2004–2005 Eğitim- Öğretim yılında, Kız Basketbol Takımımız il ikinciliği ve erkek basketbol takımımız il birinciliğini alarak Kastamonu Bölge yarışmalarında üçüncü oldu.
  • 2003–2004 Eğitim- Öğretim yılında, Kız Basketbol Takımımız il birinciliğinin ardından Zonguldak’ta Bölge birinciliğini alarak Eskişehir’de Türkiye yarı finallerine katıldı.
  • 2002–2003 Eğitim- Öğretim yılında, Kız Basketbol Takımımız il birinciliğinin ardından Kastamonu Bölge birinciliğini alarak Konya’da Türkiye yarı finallerine katıldı.

 


Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin

  Beğen | 0  kişi beğendi