T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BOLU / MERKEZ - Bolu Fen Lisesi

Haberler

Eyl

Yerleşme sonuçları öğrencilerin başarı sırası dikkate alınarak listelenmiştir

Ağu

2017-2018 Eğitim Öğretim yılında üniversite sınavına giren son sınıf öğrencilerimizin açıklanan sonuçlarına göre okulumuzun başarısının artarak devam etmiştir. Tüm öğrencilerimizi kutluyoruz ve başarıda emeği geçen idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz

May

2018 Yılı İzzet Baysal Şükran Günleri kapsamında ilimizde bulunan İlkokul, Ortaokul, ve Ortaöğretim Okulları öğrencileri arasında "Resim, Şiir ve Konpozisyon" yarışması düzenlenmiş, İl Milli Eğitim Müdürlüğü İl Değerlendirme Komisyonu tarafından eserlere ilişkin yapılan değerlendirme sonucunda Okulumuz 9/C sınıfı öğrencisi SÜMEYYE KARATAŞ mektup yazma yarışmasında İl Birincisi olmuştur. Öğrencimizi ve danışman öğretmenimiz Adnan ŞERİFOĞLU´nu tebrik ederiz

Mrt

Okulumuz Şatranç takımı okullar arası satranç turnuvasında il birincisi olmuştur

Ock

Ara

Okulumuzda 19.12.2017 tarihinde TEMA Bolu İl Temsilcisi Selma Demirel tarafından 9. sınıflara "Toprak Bozulması" konulu bilgilendirme etkinliği yapılmıştır. Selma DEMİRLEL´E okulumuz adına teşekkür ediyoruz

Kas

14-20 Kasım 2017 tarihleri arasında Bulgaristan´ın Sofia kentinde düzenlenen 25.  Yaş Grupları Sekron Dünya Şampiyonası  17-21 Yaş Kategorisinde okulumuz 12/B sınıfı 446 okul nolu ve  Milli  sporcumuz Doğukan BÜYÜKARSLAN DÜNYA ŞAMPİYONU olarak Ülkemize ALTIN madalya kazandırmıştır. Milli sporcumuzu ve ailesini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Ekm

Türkiye Cimnastik Federasyonunun 2017 faaliyet programında  yer alan ve 14-20 Kasım tarihleri arasında Bulgaristan´ın Sofia kentinde düzenlenen Trampolin Cimnastik Dünya Şampiyonası  17-21 Yaş Kategorisinde okulumuz 12/B sınıfı 446 okul nolu ve  Milli  sporcumuz Doğukan BÜYÜKARSLAN DÜNYA ŞAMPİYONU olarak Ülkemize ALTIN madalya kazandırmıştır. Milli sporcumuzu ve ailesini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Kas

Cumhuriyetimizin kurucusu ve Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete irtihalinin 79. yıldönümünde saygı ve rahmetle anıyoruz.

 

Ağu

ÖSYS YERLEŞTİRME SONUÇLARI
BOLU FEN LİSESİ (BOLU - MERKEZ) 2017  YILI SON SINIF ÖĞRENCİLERİ YERLEŞTİRME LİSTESİ

Tem

Ortaöğretimden Yükseköğretime Geçiş Sistemi için tercih tarihi 18-26 Temmuz 2017 olarak açıklanmıştır.Lise öğrencilerine tercihlerde yeterli desteğin verilmesi ve öğrencilerin doğru tercih yapmalarının sağlanması için gerekli tedbirler alınmış olup okulumuzda görevli personelin bilgileri aşağıda listelenmiştir. 

May

Biraz Farkındalık Lazım Projesi kapsamında düzenlenen Bahar Şenliğini 12 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleştirdik.Müzikler, konserler, oyunlarla keyifli vakit geçirirken, aynı zamanda kermes stantlarında satışlar ve fotoğraf çekimleri de devam etti.

Öğrencilerimizin azmi ve çabası sayesinde gerçekleşen etkinlik Biraz Farkındalık Lazım Projesini tanıtması, projeye maddi destek sağlaması ve öğrencilerin eğlenceli vakit geçireceği güzel bir gün oluşturması açısından büyük önem taşıyor. Öğrencilerinmizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Nis

Tabiatımızla buluşuyoruz…

Biraz Farkındalık Lazım Projesi kapsamında Seben Taşlıyayla Mevkii’nde orman yangını nedeniyle zarar gören bölgede fidan dikimi gerçekleştirdik.

Öğrencilerimizin gayretli çalışmalarıyla, 500’ün üzerinde fidanı dikmeyi başardık.

 

Katkılarından dolayı Bolu Orman Bölge Müdürlüğüne ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

Ock

BOLU LİSELER ARASI ORYANTİRİNG YARIŞMALARINDA OKULUMUZ ÖĞRENCİLERİNDEN GÖRKEM SEVİNÇ ELDE ETMİŞTİR.

ORYANTİRİNG A GENÇ ERKEKLER KATEGORİSİNDE  2. Sİ OLMUŞTUR.

ÖĞRENCİ TEBRİK EDİYOR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ.

Mrt

17-19  Mart 2017 tarihleri arasında Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından Mersin Erdemli Atış Poligonunda düzenlenen Skeet Grup Eleme Müsabakalarında 12/C sınıfı öğrencimiz Büşranur ÇAKIROĞLU TÜRKİTE 2. Sİ olmuştur. Okulumuz adına kendisini tebrik eiyor ve başarılarının devamını diliyoruz.