T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BOLU / MERKEZ - Bolu Fen Lisesi

Etiket Sonuçları: Bolu

Ock

Okulumuz 9-C Sınıfı öğrencisi Hakan Bilal AYAR "Liseli Gençler Efendimizin İzinde" adlı Siyer-i Nebi yarışmasında Bolu İl İkincisi oldu.

Kas

TÜm öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun.

Kas

24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında düzenlenen kompozisyon yarışmasında 10/D Sınıfı öğrencisi Şevval OKUR "Öğretmen" adlı eseri ile İl Birincisi olmuştur.

Kas

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, madde kullanımı ve bağımlılıklarla ilgili doğru zannedilen yanlışlara dikkat çekmek; gençleri, ebeveynleri, eğitimcileri ve kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla Narkotik Eğitim Tırı Projesi’ni hayata geçirdi.

“Hedef Olma Hedefsiz Kalma” projesiyle madde kullanımı ve bağımlılığın zararlarını anlatan İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nün, proje kapsamında il il gezdirdiği Narkotik Eğitim Tırı içerisinde uyuşturucu maddenin insan vücudundaki etkileri ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor.

19-22 Kasım tarihleri arasında Bolu’da olacak olan Narkotik Eğitim Tırı 19-20 Kasım tarihlerinde Bolu Valiliği önünde, 21-22 Kasım tarihlerinde ise Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde faaliyet gösterecek.

Kas

Cumhuriyetimizin kurucusu ve önderimiz Mustafa Kemal Atatürk´ü, ebediyete intikalinin 80. Yılında saygıyla andık.

Ekm

Kas

2015 Mezunumuz ve Bartın Devlet Hastanesi Çocuk hastalıkları Uzman Doktoru Serap SAPMAZ ile 2011 Mezunumuz ve İzzet Baysal Bolu Devlet Hastanesi Acil Doktoru Elif AYDIN okulumuzu ziyaret ettiler. Devamı...>>>

Ekm

Ekm

Bolu Belediyesi tarafından Türkiye’nin Milli Teknoloji Hamlesi’ne destek vermek amacıyla TÜBİTAK işbirbirliğinde düzenlenen ‘Bolu Bilim Şenliği’ne katıldık. Devamı>>>

Kas

Bilge Kunduz Uluslararası Enformatik ve Bilgi İşlemsel Düşünme Etkinliği 5-9 Kasım 2018 haftasında gerçekleştirilecektir.

2018 yılında 5-9 Kasım haftasında 9, 10. sınıf öğrencilerini etkinliğe katılmaya davet ediyoruz.